CZERŃ I BIEL


Fotografia czarno-biała to magia. Przywodzi na myśl fotografię analogową, którą tak ogromnie uwielbiam. To powrót do korzeni. To jeden z moich ulubionych rodzajów fotografii. Kolory nie odciągają uwagi, liczy się treść. Fotografia czarno-biała to niesamowita podróż. Podróż po światłach i cieniach, po szarości, która nie jest tożsama z "szarą rzeczywistością", lecz pokazuje jej wartość. Witam Was w moim czarno-białym świecie.













Komentarze